Renovácia a zariadenie farského klubu

Slovenské elektrárne, spoločnosť skupiny Enel pri príležitosti 10. výročia vzniku nadácie Enel Cuore vyhlásila súťaž „Vaša predstava mieri vysoko 2013“.

OZ FAIN predložilo projekt: Renovácia a zariadenie farského klubu

Hlasovaním zamestnancov Slovenských elektrární, ktorí podporili tento dobročinný projekt, OZ FAIN postúpilo do užšieho výberu Enel Cuore v Ríme. Náš projekt bol v záverečnom hlasovaní podporený finančnou čiastkou 5 400,- €.

OZ FAIN a farnosť Špačince vyjadruje úprimnú vďaku všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na príprave a úspešnej realizácii projektu renovácie farského centra. Ďakujeme i samotnej nadácii Enel Cuore Rím a našim farníkom, ktorí ako zamestnanci SE, spoločnosť skupiny Enel hlasovaním projekt podporili. Veríme, že vynovené farské centrum, obohatí život vo farnosti v mnohých smeroch.“